Pytania i odpowiedzi

Jak działa drukarka do kawy?

Działanie tego urządzenia jest bardzo podobne do zwykłej drukarki. Konieczne jest zainstalowanie specjalnego programu na gadżecie (tablecie lub telefonie komórkowym), za pomocą którego można pobrać różne obrazy i wysłać je do drukarki do drukowania na kawie.

W naszej drukarce do kawy można edytować obraz, dodać dowolny napis, serce i inne elementy dekoracyjne.

Oto sekwencja działań krok po kroku, jak prawidłowo wydać napój kawowy:

  • Kawa jest wytwarzana według standardowej receptury. Obecność pianki mlecznej jest obowiązkowa. Bez niej nie można nanieść rysunku.
  • W urządzeniu wybiera się żądany obraz lub jest on dodatkowo ładowany.
  • W uchwycie drukarki do kawy znajduje się kubek z napojem.
  • Wybór obrazu zostanie potwierdzony, a następnie zostanie tylko nacisnąć przycisk Drukuj.

Drukarka do kawy jest dość prosta, jej działanie można porównać z działaniem zwykłej drukarki. Za pośrednictwem sieci Wi-Fi określony obraz trafia do urządzenia i jest już przez niego przedrukowywany na powierzchnię napoju. Z małych otworów wychodzi ekstrakt z kawy lub barwnik spożywczy. Ta kompozycja jest stosowana do obrazu. Efektem jest zachwycenie klienta i darmowa promocja biznesu – 9 z 10 klientów wrzuci zdjęcie ze swoim obrazem do portali społecznościowych. Zostanie tylko spodziewać się kolejnych klientów. 

Drukarka do kawy może nadrukować świetne obrazy nie tylko na piance kawy, ale też piwa, koktajli, drinka lub nawet na deserach i burgerach i co najważniejsze, jest to zdrowe – do drukowania używa się całkowicie nieszkodliwego atramentu spożywczego.

Kawiarnie, hotele i restauracje zaczynają wykorzystywać w celu zwiększenia sprzedaży nowe technologie, które zachwycają gości. Każdego zaskoczy swój obraz, logo, zdjęcie, życzenie lub pozdrowienie na swoim napoju. 

Drukarki do kawy stają się świetnymi asystentami baristów z niesamowitym potencjałem – kawa jest jednym z najpopularniejszych napojów na świecie. Warto o tym pamiętać!

 

Pracownik nie jest w stanie tak szybko i szczegółowo zrobić wzorku na kawie. Drukarka do kawy potrafi! Jest to twój klucz do sukcesu. Zamów już teraz na naszej stronie! Zapraszamy do współpracy!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Brak produktów w koszyku.