Pytania i odpowiedzi

Główne zalety drukarki do kawy

1-1P12320520B26

Innowacyjne drukarki, które nanoszą, obrazy na piankę od kawy stały się bardzo popularne w zakładach gastronomicznych oraz hotelowych. Dziś stosowanie zdjęć na cappuccino jest trendem, który doprowadził do wzrostu popytu na ten sprzęt.  Drukarka do kawy nie tylko uatrakcyjnia napoje i desery, ale, co najważniejsze, zwiększa sprzedaż tych produktów i ma imponujące właściwości.

Pierwszą zaletą, na którą należy zwrócić uwagę, jest tryb offline – nowoczesna drukarka do kawy nie wymaga połączenia z komputerem PC lub laptopem. Do przesyłania obrazu służy bezprzewodowy kanał komunikacyjny, który umożliwia wysyłanie zdjęć nawet ze smartfona lub tabletu offline.

Inną ważną zaletą jest wysoka jakość zdjęć. Drukarki do kawy są w stanie nanosić obraz bardzo precyzyjnie, przy czym wykorzystuje się schemat kolorów CMYK, dzięki czemu można doskonale drukować dowolne zdjęcie. Do przetwarzania zdjęć służy specjalna aplikacja.

Niektóre drukarki do kawy obsługują jednocześnie drukowanie na dwóch lub kilku filiżankach naraz. Nagrzewanie głowicy drukującej zajmuje około 15 minut, co zapewnia szybką obsługę klienta. Ważne jest, aby pamiętać, że do drukowania używa się ekologicznego i całkowicie nieszkodliwego atramentu spożywczego, do tego drukarki do kawy nie wymagają stałej konserwacji.

Główne zalety drukarki do kawy

Obrazy na napojach kawowych są uważane za sztukę. Najbardziej utalentowany barista dostaje brawa i dobrą kasę, ale nawet najlepszy barista nie potrafi zrobić tego, co zrobi drukarka do kawy – niesamowity obraz wysokiej jakości z telefonu klienta prosto na piance napoju klienta. Czy to nie jest niesamowite? Klienci uwielbiają wspaniałą obsługę, indywidualne podejście oraz wyjątkowe atrybuty lokalu – to wszystko można załatwić z pomocą drukarki do kawy, która jeszcze nie jest tak popularna w Polsce. Drukarka do kawy bez wątpienia zaskoczy klientów i pomoże zwiększyć zyski lokalu, budując autentyczną markę na rynku. Oto trzy główne zalety drukarki do kawy.

  • Drukarka do kawy pomaga znacznie zwiększyć zyski, przyciągając nowych klientów.
  • 85% klientów publikuje zdjęcia w sieciach społecznościowych, promując lokal, restaurację lub hotel.
  • Drukarka do kawy daje klientom niezapomniane emocje. Takie urządzenie niesamowicie się przyda w restauracji, kawiarni lub hotelu.
blogpost1
blogpost2

Jak działa drukarka do kawy?

Działanie tego urządzenia jest bardzo podobne do zwykłej drukarki. Konieczne jest zainstalowanie specjalnego programu na gadżecie (tablecie lub telefonie komórkowym), za pomocą którego można pobrać różne obrazy i wysłać je do drukarki do drukowania na kawie.

W naszej drukarce do kawy można edytować obraz, dodać dowolny napis, serce i inne elementy dekoracyjne.

Oto sekwencja działań krok po kroku, jak prawidłowo wydać napój kawowy:

  • Kawa jest wytwarzana według standardowej receptury. Obecność pianki mlecznej jest obowiązkowa. Bez niej nie można nanieść rysunku.
  • W urządzeniu wybiera się żądany obraz lub jest on dodatkowo ładowany.
  • W uchwycie drukarki do kawy znajduje się kubek z napojem.
  • Wybór obrazu zostanie potwierdzony, a następnie zostanie tylko nacisnąć przycisk Drukuj.

Drukarka do kawy jest dość prosta, jej działanie można porównać z działaniem zwykłej drukarki. Za pośrednictwem sieci Wi-Fi określony obraz trafia do urządzenia i jest już przez niego przedrukowywany na powierzchnię napoju. Z małych otworów wychodzi ekstrakt z kawy lub barwnik spożywczy. Ta kompozycja jest stosowana do obrazu. Efektem jest zachwycenie klienta i darmowa promocja biznesu – 9 z 10 klientów wrzuci zdjęcie ze swoim obrazem do portali społecznościowych. Zostanie tylko spodziewać się kolejnych klientów. 

Drukarka do kawy może nadrukować świetne obrazy nie tylko na piance kawy, ale też piwa, koktajli, drinka lub nawet na deserach i burgerach i co najważniejsze, jest to zdrowe – do drukowania używa się całkowicie nieszkodliwego atramentu spożywczego.

Wniosek

Kawiarnie, hotele i restauracje zaczynają wykorzystywać w celu zwiększenia sprzedaży nowe technologie, które zachwycają gości. Każdego zaskoczy swój obraz, logo, zdjęcie, życzenie lub pozdrowienie na swoim napoju. 

Drukarki do kawy stają się świetnymi asystentami baristów z niesamowitym potencjałem – kawa jest jednym z najpopularniejszych napojów na świecie. Warto o tym pamiętać!

Pracownik nie jest w stanie tak szybko i szczegółowo zrobić wzorku na kawie. Drukarka do kawy potrafi! Jest to twój klucz do sukcesu. Zamów już teraz na naszej stronie! Zapraszamy do współpracy!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Brak produktów w koszyku.