Drukarki do kawy

Drukarka do kawy w hotelu, restauracji lub kawiarni

Cechy drukarki do kawy

Możliwości pierwszych modeli były ograniczone do stosowania tylko jednokolorowych obrazów, ale nowoczesne drukarki do kawy z łatwością wykonują drukowanie pełno-kolorowych obrazów.

Współczesne drukarki do kawy mają następujące cechy:

  • Drukowanie na jasnych powierzchniach. Najlepiej widoczne są wzory na białych powierzchniach, na przykład na lodach lub piance mlecznej.
  • Do drukowania używa się całkowicie nieszkodliwego atramentu spożywczego. Chodzi o ekstrakt z kawy lub specjalne barwniki spożywcze.
  • Oprogramowanie drukarki do kawy ma bazę zdjęć, ale prawdziwą ekskluzywność można stworzyć za pomocą zdjęć z telefonów klientów.
  • Szybkie drukowanie – czas drukowania to tylko kilkanaście sekund. Obsługa klienta powinna działać na najwyższym poziomie.

Drukarki do kawy są podobne do zwykłych drukarek. Wymagany jest tablet z instalacją specjalnego programu przeznaczonego do pobierania wszystkich nowych zdjęć i drukowania kawy. W drukarce do kawy jest też baza obrazów podzielonych na różne kategorie: podróże, miłość, filmy itd. Istnieją też programy do edycji zdjęć, z których pomocą można dodawać ładne ozdoby.

blogpost3
blogpost1

Drukarka do kawy w hotelu, restauracji lub kawiarni

Drukarki do kawy cieszą się dużą popularnością w restauracjach i kawiarniach. To nie dziwi, w końcu klienci zawsze chętnie odwiedzają miejsca, które polecili im przyjaciele, zwłaszcza takie miejsca, w których można robić fajne zdjęcia i wrzucić je na Instagrama, Facebook lub opublikować na innych portalach społecznościowych. W tym celu większość właścicieli restauracji i kawiarni instaluje drukarki do kawy. Jest to niesamowicie skuteczne narzędzie marketingowe, które ma dużo zalet:

  • Drukarka do kawy zwiększa zyski firmy nawet o 50%!
  • Darmowy marketing? No jak, przecież media marketing jest niesamowicie drogie. Otóż nie, dzięki drukarce do kawy twoja firma zdobędzie popularność w mediach społecznościowych za darmo. Klienci sami będą udostępniać zdjęcia z twojej kawiarni w internecie, a ty zdobywać nowych klientów.
  • Drukarka do kawy potrafi zrobić świetne obrazy nie tylko na piance kawowej, ale też na innych produktach spożywczych, takich jak piwo, koktajle mleczne, drinki, burgery, desery itd. 
  • Jest to zdrowe! Jadalne atramenty stosowane w drukarkach do kawy nie mają wpływu na smak i zapach napoju, do tego są certyfikowane przez SGS, światowego lidera w zakresie inspekcji, testów i certyfikacji.

Nadrukujcie herb ulubionego klubu piłkarskiego na piwie waszego klienta i sami sprawdźcie efekt – niesamowita radość klienta, cykanie zdjęć, wrzucanie selfie na Instagrama, potem darmowy marketing wśród innych fanów tego klubu, więcej klientów i, co najważniejsze – większe zyski! Schemat jest prosty.

Drukarka do kawy w hotelu

Drukarki do kawy w hotelach nie są jeszcze tak popularne, więc masz szansę zostać pierwszym właścicielem tego wynalazku marketingowo-technologicznego i wyprzedzić konkurencję. 

Goście przyjeżdżają do hoteli w celach rekreacyjnych lub służbowych. W obu przypadkach przyda się drukarka do kawy, która daje ludziom emocje – najbardziej doceniana cecha w branży turystycznej. Nie ma nic lepszego niż cudowna niespodzianka – ulubiony obraz klienta prosto na piance od kawy na śniadanie. Drukarka do kawy zachwyci zadowolonych wczasowiczów, a także poprawi nastrój osób podróżujących służbowo. Klienci doceniają nawet, wtedy gdy zajmie im się chwile!

Ponadto drukarka do kawy w hotelu może być przydatna podczas spotkań biznesowych w salach konferencyjnych – wydrukowanie logo firmy podniesie poziom solidności wydarzenia.

Wniosek

Kawiarnie, hotele i restauracje zaczynając, już zwiększają sprzedaż dzięki drukarkom do kawy, które zaskakują gości – zdjęcie, obraz, życzenie, logo lub pozdrowienie w swoim drinku bardzo się podoba klientom. Jest to nowy produkt, który niedługo stanie się normą w każdym zakładzie cateringowym. Zadbaj o to już teraz i kup drukarkę do kawy na naszej stronie! Zapraszamy do współpracy!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Brak produktów w koszyku.